Shape

چارت سازمانی

organization-chart

ساختار شرکت :

مدیریت ها:
1- مدیریت کیفیت
این واحد وظیفه نظارت بر کیفیت انجام پروژه‌ها، محصولات و دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط شرکت نوآوران انرژی شریف را بر عهده دارد. علاوه بر این آموزش‌های مورد نیاز برای کارکنان در بخش‌های مختلف شرکت نیز توسط این واحد نیاز سنجی شده و نسبت به ثبت نام افراد در دوره‌های مورد نیاز، در خارج از سازمان اقدام می‌گردد. این واحد مشتمل بر دو بخش تضمین کیفیت و آموزش است.

2- مدیریت اداری و مالی
واحد اداری و مالی شرکت نوآوران انرژی شریف در حال حاضر تمامی فعالیت های اداری و مالی شامل موارد ذیل را پشتیبانی و به انجام می رساند:
- تمامی پرداخت‌ها و دریافت های کارکنان و قراردادها
- فعالیت های بانکی دریافت و بازپرداخت اعتبارات و اخذ ضماتنامه های بانکی برای قراردادهای داخلی و خارجی
- فعالیت های مربوط به اداره مالیات
- فعالیت های مربوط به بیمه کارکنان

3- مدیریت مهندسی
واحد مهندسی شرکت نوآوران انرژی شریف شامل چهار گروه کاری زیر می باشد که تمامی فعالیت‌های پژوهشی، مشاوره، طراحی، اجرایی و نظارتی در حوزه انرژی و محیط زیست را پشتیبانی می‌کند:
- مدیریت و بهینه‌سازی انرژی
- محیط زیست و توسعه پایدار
- بازرسی فنی
- طراحی مهندسی

4- مدیریت تحقیق و توسعه
این واحد وظیفه انجام پروژه‌های پژوهشی که در داخل شرکت نوآوران انرژی شریف و به منظور دستیابی به دانش طراحی محصولات نرم افزاری و سخت افزاری تعریف شده است، را بر عهده دارد. انجام مطالعات مربوط به تکنولوژی ساخت، Benchmarking و انتخاب روش‌ها و فرایندهای ساخت در تعامل با واحد مهندسی و واحد ساخت و تولید از دیگر وظایف این واحد است.

5- مدیریت بازرگانی
واحد بازرگانی شرکت نوآوران انرژی شریف مسئولیت تأمین قطعات و مواد اولیه برای تولید کالاها و همچنین سایر فعالیت‌های بازرگانی و قراردادهای این شرکت را برعهده دارد. اصلی ترین وظایف و فعالیت های این واحد به شرح زیر می باشد:
- انعقاد قراردادهای خرید کالاها و خدمات فنی و مهندسی
- تأمین قطعات و مواد اولیه مورد نیاز برای واحد ساخت و تولید
- تأمین قطعات و مواد درخواست شده از شرکت نوآوران انرژی شریف شامل:
- تجهیزات پایپینگ شامل انواع شیرآلات، لوله و اتصالات در انواع سایزها و کلاس های کاری از انواع برندهای اروپایی، آمریکایی و آسیای شرقی ( نو و Stuck)

6- مدیریت بازاریابی و فروش
واحد فروش وظیفه بازریابی، تبلیغات و فروش کالاها و خدمات قابل ارائه توسط شرکت نوآوران انرژی شریف را بر عهده دارد:
- بازاریابی و فروش محصولات نرم افزاری و سخت افزاری
- تبلیغات و اطلاع رسانی به مشتریان
- شرکت در مناقصات و انعقاد قراردادهای فروش کالا و خدمات

7- مدیریت ساخت و تولید
این واحد وظیفه ساخت و تولید محصولات سخت افزاری شرکت نوآوران انرژی شریف شامل سیستم ذخیره سازی سرما، سیستم تهویه هوای آزاد و اتصالات پایپینگ را بر عهده دارد.